אודות

צוות פרופיטי
"פרופיטי" הינה מכללה ללימודי שוק ההון והשכלה פיננסית.

מטרתנו: לעזור לך להשקיע בחוכמה את הכסף שלך, לקבל החלטות פיננסיות יעילות להווה ולעתיד שלך, וליצור לעצמך הכנסה נוספת עקבית ואמינה בעזרת השקעות חכמות.

השקפתנו היא ששוק ההון הוא כלי, שעם הידע הנכון וקצת הכוונה – כל אחד יכול להשתמש בו על מנת לשפר משמעותית את איכות החיים, המצב הכלכלי, וליצור לעצמו ביטחון כלכלי גבוה לעתיד.

ב"פרופיטי" אנו מלמדים בדיוק איך לעשות את זה בעצמך, כדי להתחיל ליהנות מרמת חיים גבוהה יותר, ולהגשים את החלומות שלך! אנו מחזיקים בניסיון של יותר מ-15 שנה בתחום, ובמערך נרחב של שיטות, כלים, ואסטרטגיות מזוקקות להשקעה מוצלחת.

ההתמחות שלנו:

להנגיש את שוק ההון לאדם הממוצע, ללא צורך להיות גאון מתמטי או דוקטורנט לכלכלה – ולהעניק לו (או לה) את הכלים והשיטות המעשיות שאיתן יוכלו:
לסחור בהצלחה בשוק.
ליצור הכנסה נוספת.
להגדיל את החסכונות ולגרום לכסף לעבוד כדי לייצר עוד כסף.
ולהתחיל לקבל החלטות כלכליות הרבה יותר טובות.

אנו מאמינים שכל מי שיקבל את ההסברים, שיטות העבודה, והכלים הנכונים, יהיה מסוגל להגיע להצלחות ולשפר את איכות החיים והביטחון הכלכלי שלו או שלה – כמו שעושים אלפי תלמידים מרוצים שלמדו ב"פרופיטי" עד היום.

עם הכלים והשיטות הנכונות, זה באמת עובד – וזה גם הרבה יותר פשוט ממה שכולם חושבים!

המטרה שלנו היא לעזור לך להגשים את הפוטנציאל הכלכלי והאישי שלך, וללמד אותך:

  • כיצד לדאוג לעתיד והרווחה הכלכלית שלך, ולהתחיל לקבל החלטות כלכליות נכונות לטובתך וטובת משפחתך.
  • למה זה קריטי עבורך לא לתת לכסף "להעלות אבק" בחשבון – אלא להשקיע אותו בחוכמה, ולהתחיל לגרום לו לעבוד בשבילך תמידית על מנת לצמוח ולייצר על עצמו יותר כסף.
  • כיצד לא לעשות טעויות, וליפול לתפיסות שגויות ולמלכודות שפוגעות בהרבה סוחרים ומשקיעים, וגורמות לכישלונם (והכי גרוע – לרוב, הסוחרים עצמם כלל לא יודעים שהם נפלו במלכודת כלשהי).
  • איך לצאת לעצמאות כלכלית ואישית מהר יותר, ועם מידת חופש וביטחון גדולה יותר ממה שאי פעם הייתה לך בעבר.

אנו ננחה ונלווה אותך מנקודת ההתחלה ועד הסוף, בדרך להגשמת הפוטנציאל שלך!
החל מיישור קו התחלתי ולימוד המושגים הבסיסיים ביותר, ועד לנקודה שבה אתה מסוגל לסחור לבד בביטחון, להבין את השוק, ולהגיע לרווחים.

מכללת "פרופיטי" מתגאה ב…

הקורסים המקצועיים ביותר

בתוכניות הלימוד של "פרופיטי" הושקעו אינספור שעות של מחקר מעמיק ועבודה מאומצת, על מנת להעניק לתלמיד את הידע המזוקק והאיכותי ביותר, בצורה שתהיה הברורה והאפקטיבית ביותר עבורו.

המטרה שעומדת לנגד עינינו כשאנחנו יוצרים את תוכניות הלימוד שלנו, היא שאפילו אם יצטרף תלמיד שלא יודע שום דבר על שוק ההון ברגע ההצטרפות – עד סיום הקורס, הוא יהפוך לסוחר מתקדם ברמה שלא נופלת מהסוחרים הטובים ביותר בשוק!

מודל הלימוד של העתיד

מי אמר שכדי להגיע לשיעור חייבים לצאת מהבית, לבזבז זמן בדרכים, לעמוד בפקקים, לשלם על חניה, ולשבת בחוסר נוחות בכיתה שלאו דווקא מתקדמת בקצב הלימוד הכי מתאים לך?

הקורסים של "פרופיטי" תוכננו במיוחד מראש כהכשרות דיגיטליות מלאות – כך שכל תלמיד ותלמידה יכולים לראות את השיעורים מהמחשב הפרטי בסלון הבית או אפילו מהסמארטפון. בנוחות, בזמן ובתנאים שלך, וכמה פעמים שתרצה.

התמיכה והליווי – תמיד כאן בשבילך

בכל מצב של בעיה, קושי, או שאלה לא פתורה – כל תלמיד יכול לפנות בקלות ובמהירות אונליין למדריך לקבלת עזרה.

בנוסף, "פרופיטי" מפעילה פורומים סגורים בלעדית לחבריה הרשומים, שבהם ניתן להתייעץ, לקבל תשובות, להתעדכן בסקירות ומאמרים חדשים על הנעשה בשוק, ועוד!

הנה חלק מהדברים שמספרים התלמידים שלנו:


 

רוצה גם ללמוד איך להגדיל באלפי שקלים את ההכנסה שלך בעזרת מסחר בשוק ההון?

ניתן לעשות זאת, במקביל לכל עיסוק אחר!
כל מה שצריך, זה 2-3 שעות בשבוע, חיבור לאינטרנט, ומחשב!

מלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות: