ביקורות, המלצות ועדויות של תלמידי פרופיטי

"גם כיועץ השקעות גיליתי פה דברים שבאמת לא ידעתי למרות שהתעסקתי בתחום.""אני רואה שבאמת זה מאוד מאוד שמרני, ואתה יכול להרוויח לא מעט כסף""מעבר לקורס, יש גם את המיליונר בפנסיה, גם את התוכנות, גם כנס.. אני רואה שזו חברה מאוד פעילה."
"אני מאוד רגוע כשאני הולך לישון. השוק עכשיו היה בירידה ועשיתי עסקאות בשורט בהצלחה לא קטנה של 80%, ובלונג עשיתי גם והצלחתי לא רע בכלל. זה עובד! יש לך את הכלים… אני חושב שזה מכשיר כלכלי אדיר!"
"כמעט כל שבוע אני ברווח!"" יותר מ-9% רווח במהלך חודש אחד בלבד… לגמרי שווה את המחיר. נקודה!"
"אני אחרי כל שיעור מתחיל לשחק עם הכלים כמו שיגאל מסביר, ואתה רואה שדברים עובדים.""אני נהנת, אני פשוט נהנת. השיעורים ברורים, נהירים, שפה מאוד עשירה ופשוטה וקלה להבנה."

"אתה מבין באיזשהו שלב בחיים שאתה צריך להשקיע באפיקים אחרים כדי לצבור יותר נכסים ויותר כסף.""פה יש משהו שעובד ממש ברמה גבוהה של מקצועיות.""אהבתי שזה באונליין. לא צריך ללכת לחפש חניות, לצאת מהבית, להתארגן. אתה בא בשעות הפנויות שלך בעצם.""המחיר הוא לא פונקציה פה בשבילי. אני רוצה ללמוד, רוצה להתקדם. באמת, המחיר הוגן, מחיר סביר."

"אני סה"כ חודשיים משקיע, אבל אני מתחיל לראות פירות. זה בהחלט עוזר לי להשקיע את הכסף שלי. רוב האנשים משקיעים על עיוור… כאן יש לך את הכלים לדעת לאן הולך השוק.""אני ממליץ לכל אחד. כל מי שמפחד או חושש, שינסה ויראה. אין גבול.""קורס דיגיטלי, אני חושב שהיום זו השיטה.""מה שהיה מדהים שאפילו במוצ"ש, קרוב ל23:00, שניתקלתי בבעיה ושלחתי מייל, קיבלתי תשובה אחרי דקות ספורות. תשובה עם פתרון מיידי."

"לא ראיתי דבר כזה בארץ והייתי כמעט בכל הקורסים. השוני הוא ביסודיות של ההנחיה ברמה אחרת.""לא האמנתי כמה זה טוב, וכן, זה מאוד קל… זה מדהים, עכשיו אני יודע איך לעשות הכל. אחרי חודש בלבד אני מרגיש כמו מומחה.""הקורס מדהים. אני מתחבר לזה מאוד. סה"כ אני מאוד מרוצה שנרשמתי ואני בטוח שאני מהר מאוד אכסה את ההשקעה שלי בקורס.""הבסיס הוא מאוד פשוט והרבה פחות מפחיד ממה שזה נראה וממה שתמיד חושבים.""אני חושב שזה באמת קורס מומלץ. הוא לא יקר במיוחד. ואני הייתי ממליץ לכל האנשים בגילי שלא יפחדו ויקחו את הקורס הזה.""אני כבר ברמה הרבה יותר גבוהה מבנאדם ממוצע כי יש לי את כל הכלים של פרופיטי, יש לי את הגב של פרופיטי, יש לי את כל התוכנות, מה יותר טוב מזה?"

"פרופיטי נותנים את כל התנאים להצליח. מאפס, בלי שום ידע אתה יכול להצליח ולדעת איך להרוויח.""חווית למידה נורא מעניינת ומרתקת, ואני ממליצה! ממליצה על הקורס הזה.""יגאל מעביר את החומר בצורה מעולה! אני חייב ממש להודות הוא מסביר את הדברים בצורה מדוייקת, פרטנית.""אני מאחל לכולם הצלחה. ולכל אלה שיצטרפו, אני בטוח שתשמחו בסופו של דבר שעשיתם את הצעד הזה.""מה שחשוב, שיש פורום שמלווה את הקורס ואתה יכול לשאול כמה שאלות שאתה רוצה ועונים לך."
 

 
 

יש לך שאלה? רוצה שנחזור אליך טלפונית עם פרטים?
מלא הטופס למטה!


רוצה גם ללמוד איך להגדיל באלפי שקלים את ההכנסה שלך בעזרת מסחר בשוק ההון?

ניתן לעשות זאת, במקביל לכל עיסוק אחר!
כל מה שצריך, זה 2-3 שעות בשבוע, חיבור לאינטרנט, ומחשב!

מלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות: